Знайдіть діюче значення сили змінного струму через однорідну ділянку кола, якщо максимальне

значення напруги на цій ділянці — 200В, а її опір — 20 Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Александр.

Ответ:

амплитуда тока Im=Um/R=200/20=10A, действующее значение I=Im/√2=5√2 A