Визначити енергію магнітного поля котушки індуактивністю 0,8 Гн,якщо по ній проходить струм 4.А


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Данила.

Відповідь:

6,4Дж

Пояснення:

L=0.8Гн

І=4 А

W-?

W=(L*I^2)/2

W=(0.8*16)/2=6,4Дж