якщо до батареї під'єднати послідовно дві лампочки з опором по 8 Ом кожна то вольтметр підключений

до полюсів батареї покаже 4 В, якщо ці лампи з'єднати паралельно то вольтметр покаже 3 В . Який ЕРС і внутрішній опір батареї​

Ответы на вопрос

Отвечает Дашук Полина.

Ответ:

r=2 Ома

E=3.6 B

Объяснение:

E=I*(R+r)

Последовательное соединение

R1=R*2=2*8=16 Ом

Параллельное соединение

R12 = R/2=8/2=4 Ома

I1=U1/(R1) = 4/(16) = 0.25 A

I2=U2/(R2)=3 / 4= 0,75 А

E=I1*(R1+r)

E=I2*(R2+r)

I1*(R1+r) = I2*(R2+r)

0.25*16 + 0.25*r = 0.75*4 + 0.75*r

0.5*r=1

r=2 Ома

E=I1*(R1+r) = 0.2*(16+2)= 3.6 B