2. Яка маса свинцевої кулі, якщо динамометр, до якого вона підвишена, показує 98 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Софья.

Объяснение:

Дано:

F=98H

Найти:

m-?

------------

M=F/g

g=9.8 м/с^2

m=98/9.8=10 кг