Яка маса свинцевої кулі, якщо динамометр, до якого вона підвішена, показує 98Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Ошакбаева Наргиз.
M=F/g
g=9.8 м/с^2
m=98/9.8=10 кг