Егер серіппеге ілінген массасы 30 г жүк 1 минут ішінде 300 тербеліс жасайтын болса, серіппенің

қатаңдығын анықтаңдар​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Костя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 30 г = 0,030 кг

t = 1 мин = 60 с

n = 300

_____________

k - ?

1)

Период колебаний груза:

T = t / n = 60 / 300 = 0,2 с

2)

Но:

T = 2π·√ (m/k)

T² = 4·π²·m / k

k = 4·π²·m / T²

k = 4·3,14²·0,030 / 0,2² ≈ 30 Н/м