Серіппеге ілінген жүк амплитудасы 0,1 м, периоды 1,57 с гармоникалық тербеліс жасайды. Жүктің

қозғалыс кезіндегі максимал үдеуін анықтаңдар. помогите пожалуйста Алла разы болсын​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Райан.

Ответ:

a= V/t a=0,1 /1.57=o.06м/с

Объяснение: