За якої напруги через резистор опором 3 Ом протікатиме струм 2,4 А


Ответы на вопрос

Отвечает Головачёв Даня.

Ответ:7.2Вт.

Объяснение:

U=I*R, де U - це напруга,I - це сила струму, R - це опір резистора.

U=I*R=3*2.4=7.2Вт.