Як визначити гідроматичний тиск на глибині 39 метрів?


Ответы на вопрос

Отвечает Манькова Алина.

Ответ: 390 k H/m^{2}

Объяснение:

1. Формула гідростатичночного тиску :

p =qhg

q - густина рідини

h - глибина на яку занурено тіло

g - прискорення вільного падіння

2. Так як ( я припускаю ) що у воду то гідростатичний тиск буде дорівнювати:

p=1000*10*39=390000=390к \frac{H}{m^{2} }

[p] = \frac{kf}{m^{3} }*m*\frac{H}{kf}=\frac{H}{m^{2} }