ДАЮ 50 БАЛЛОВ, ОЧЕНЬ НУЖНО ПОЖАЛУЙСТА, Залежність швидкості від часу має вигляд Ux = 2+0.2t. Маса

тіла = 500 кг. Визначити силу, яка діє на тіло​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Дарья.
Из уравнения ускорение=0,2
F=m*a=500*0,2=100H
Вроде так