5. В якому випадку потужність електричного струму більша: при силі струму 1,5А і напрузі 12 В або

приСилі струму 600 мА і напрузі 0,5 кВ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Ответ:

у другому

Объяснение:

P = V*I

P₁ = V₁*I₁=1.5*12= 14.4 Вт

P₂ = V₂*I₂=0.6*500= 300 Вт