Як перетворити 3 години 24 хвилини у години


Ответы на вопрос

Отвечает Тетюрин Илья.

Ответ:

Объяснение:

24 хв = \frac{24}{60}год=\frac{2}{5}год=0.4год

отже 3 години 24 хвилини=3\frac{2}5}=3.4