Електричне поле переміщуючи по колу заряд 3 Кл виконує таку саму роботу як сила тяжіння під час

падіння тягарця масою 100 г з висоти 18 м. Чому дорівнює напруга на клемах джерела струму

Ответы на вопрос

Отвечает Лёзина Екатерина.

Ответ:

Объяснение: A₁=U·q      A₂=mgh       A₁=A₂

 Uq=mgh       U=mgh/q

m=100г=0,1кг

U=0,1·10·18/3=6В