Визначте потужність електричного пристрою,якщо напруга на ньому 12В, а сили струму в колі 4А

ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА СРОЧНО!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарева Настя.

Ответ: 48 Вт

Объяснение: P = U*I = 12*4 = 48 Вт.