Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Визначте силу сттруму на

ділянці кола, що складається з послідовно зєднаних опорів 8 Ом та 10 Ом, якщо напругу на кінцях 7,2 В. У відповіді запишіть числове значення поттіпм пробіл та одниниці вимірювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ: I=0,4 А

Объяснение: I=U/R

R=R1+R2

R=8 Ом+10 Ом=18 Ом

I=7,2 B/18 Ом=0,4 А