Який тиск на стіл чинить заповнений водою акваріум якщо висота води в акваріумі 30см а площа його

дна 0,5м квадратних,а вага порожнього акваріума 100H

Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашов Дима.

Ответ:

Объяснение:

P = F * h / S  

F - сила ( 100 Н )  

h - высота ( 30 см = 0,3 м )  

S - площадь ( 0,5 м² )  

p = 100 * 0,3 / 0,5 = 30 / 0,5 = 60 Па