Електрокип'ятильник за 10 хв нагріває 2 кг води від 18° C до кипіння. Яку силу струму споживає

нагрівник кип'ятильника якщо напруга в мережі 220 В (ККД кип ятильника вважати рівним 100%)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вайсман Елена.

Ответ:

Объяснение:

t=10 хв = 600c

m= 2 кг

T1 = 18° C

T2 = 100° C

U= 220 В

с=4200 кг / (Дж*К)

I= ?

Q=c*m*(T2-T1) теплота для нагрева воды

A=U*I*t   работа тока

c*m*(T2-T1) = U*I*t

отсюда ток

I= c*m*(T2-T1) / U*t = 4200 * 2 * (100-18) / (220*600) == 5,2 А