Маленький вантаж коливається на нитці довжиною 1 м. Скільки коливань він здійснює за 1 хвилину?

ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Гармашов Максим.

Ответ:

L=1 м

t=60 c

N-?

Решение

Т=2П*корень(L/g)

T=6,28*корень(1/10)=1,98с

T=t/N

N=t/T=60/1,98≈30

Ответ :N=30