Підйомний кран рівномірно підняв вантаж масою 450 кг на висоту 5 м за 0,5 хв. Яка потужність

крану?Розв'язати письмо

Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

Ответ:

Дано

h=5м

t=0,5хв

m=450кг

g=10 H÷кг

Объяснение:

N=A÷t

A=Fl

A=mgh

N=mgh÷t

N=450*10*5÷30=750Вт

Відповідь : 750 Вт