Підйомний кран рівномірно підняв вантаж вагою 4,5 кН на висоту 60 дм за 0,5 хв. Яка потужність

крану?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухина Лия.

Дано:

Р = 4,5 кН = 4500 Н

h = 60 дм = 60*0,1 = 6 м

t = 0,5 мин = 30 с

N - ?

Решение:

N = A/t

A = F*s = F*h

F = P => A = P*h => N = P*h/t = 4500*6/30 = 4500/5 = 900 Вт

Ответ: 900 Вт.