Задача. Кран підняв вантаж вагою 24 кН за 3 хв, виконавши при цьому роботу 12 кДж. На яку висоту

було піднято вантаж? Яка потужність крана?

Ответы на вопрос

Отвечает Ревера Влад.

Ответ:

A=Eпот=mgh, h=12е3/24е3=0.5 м,

Р=А/t=12e3/180=66.7 Вт