Скільки сухих дров треба спалити,щоб виділилось 46МДж енергії


Ответы на вопрос

Отвечает Кувайцев Егор.

Ответ:

4,6 кг

Объяснение:

Qсгорания = q*m

qсухих дров = 10МДж/кг

m=Q/q = 46/10 = 4,6 кг