Унаслідок повного згоряння сухих дров виділилось Q = 50 000 кДж енергії. Скільки дров згоріло

сухих дров = 10 000 кДж/кг)​

Ответы на вопрос

Отвечает Фенева Софья.

Q=5*10^7 Дж

q=10^7 Дж/кг

m-?

Q=qm

m=Q/q

m=5*10^7/10^7

m=5 кг