3. Скільки треба спалити сухих дров, щоб нагріти 1,5 кг води від 25 до 85°С, якщо для нагрівання

води витрачається 65% теплоти, що виділяється під час згорання сухих дров?

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Дима.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 1,5 кг

c₁ = 4200 Дж/(кг·°С)

t₁ = 25°C

t₂ = 85°C

Q₁ = 0,65·Q₂

q₂ = 8,3 МДж/кг

________________

m₂ - ?

1)

Нагреваем воду:

Q₁ = c₁·m₁·(t₂ - t₁)

Q₁ = 4200·1,5·(85 - 25) = 0,378  MДж      (1)

2)

Сжигаем дрова:

Q₂ = q₂·m₂ = 8,3·m₂  МДж                         (2)

3)

Учтем, что:

Q₁ = 0,65·Q₂

Q₁ = 0,65·8,3·m₂ ≈ 5,4·m₂  МДж                (3)

Приравняем (3) и (1):

5,4·m₂ = 0,378

m₂ = 0,378 / 5,4 ≈ 0,070 кг