Маса катода, який був під час електролізу занурений в електролітичну ванну з розчином хлориду

заліза (FeCl2), збільшилася з 48 г до 51 г. Скільки часу тривав електроліз, якщо сила струму весь час була 2,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Яскевич Никита.

Ответ:

Объяснение:

1)

Масса выделившегося железа на катоде:

Δm = (51-48) г = 3 г =  3·10⁻³ кг

2)

Электрохимический эквивалент железа:

k = 0,193·10⁻⁶ кг/Кл

3)

По закону Фарадея:

m = k·I·t

t = m / (k·I) = 3·10⁻³ / (0,193·10⁻⁶·2,5) ≈ 6 220 с  или   t ≈ 100 минут