Маса катода який був під час електролізу занурений в електролитичну ванну з розчином хлориду заліза

збильшилася з 48 до 51 г скільки часу тривав електроліз якщо сила струму весь час була 2,5 А

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Алина.
Дано
 t-?
m1=48кг
m2=51кг
I=2.5 А
k=1.93*10^-7 кг/кл
m=kit
m2-m1=kit
t=(m2-m1)/ki
t=6.22*10^6 c