На скільки градусів можна нагріти мідну кульку, затративши таку ж енергію, яка необхідна для

підйому цієї кульки на висоту 76 м ?

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

Объяснение:

1)

Энергия, затраченная на подъем тела:

E = m·g·h = m·10·76 = 760·m   (Дж)

2)

Нагреваем тело:

Q = c·m·Δt = 390·m·Δt

3)

Приравниваем:

390·m·Δt = 760·m

390·Δt = 760

Отсюда:

Δt = 760 / 390 ≈ 2°C