срочно!!!! 20 баллов!! з якою силою діє магнітне поле з індукцією 2 мТл на провідник, в якому сила

струму 10 А, якщо довжина активної частини провідника 30 см? Лінії індукції поля і струм розташовані під кутом 30 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Горбаченко Артём.

Ответ:

В=2мТл

І=10А

L=30см

Sina=30°

Fa-?

Fa=B*I*L*sina

Fa=0,002*10*0,3*0,5=0,003 Н