Молот вагою 4.9 Н рухаючись зі швидкістю 5 мс вдаряє по цвяху, вбиваючи його на 8мм. Визначте силу

супротиву дерева.

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Вика.

Ответ:

7656 H

Объяснение:

P=4.9 H     s=0.008 м     v=5 м/с   Fc=?

===

Fc*s=m*v²/2

m=P/g

Fc=P*v²/(2*s)=4.9*5²/(2*0.008)=7656 H

=====================================