до джерела, внутрішній опір якого дорівнює 0,2 Ом, приєднано провідник, опір якого 1,8Ом. Сила

струму в колі дорівнює 2А.тВизначте ЕРС Джерела​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

r = 0,2 Ом

R = 1,8 Ом

I = 2 A

___________

ЭДС - ?

По закону Ома для полной цепи:

I = ЭДС / (R+r)

Отсюда:

ЭДС = I·(R+r)

ЭДС = 2·(1,8 + 0,2) = 2·2 = 4 B

Отвечает Решетникова Диана.

Ответ:

Е = 4В

Объяснение:

ЕРС джерела можна визначити з цієї формули;

E = IR + Ir;

E = 2А*1,8Ом + 2А*0,2Ом =  3,6А*Ом + 0,4А*Ом = 4В