ПОМОГИТЕ Електропоїзд за 2 хв 30 с проїхав на прямолінійній ділянці шляху відстань 4,5 км.

Визначити швидкість електропоїзда на цій ділянціШляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридюк Лера.

Ответ:

108 км/ч

Объяснение:

t = 2 \ m \ 30 \ c = 2,5 \ m  = \frac{2,5}{60} \ ch\\S = 4,5 \ km\\\upsilon = \frac{S}t = 4,5 \ km \div \frac{2,5}{60} \ ch =108 \frac{km}{ch}