Визначте напруженість електричного поля в точці віддаленій на відстань 10 см від точкового заряду

якщо в точці відаленній від нього на 5см напруженість дорівнює 40B/М ДАЮ 90 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Смердин Андрей.

Ответ:

E=k*q/r2

E1=k*q/r(1)^2

E2=k*q/r(2)^2

q1=q2=q

q=Er2/k

E1*r(1)^2/k=E2*r(2)^2/k

E1r(1)^2=E2r(2)^2

E1=E2*r(2)^2/r(1)^2

E2=40В/м

r(1)=0,1м

r(2)=0,05м

E1-?

E1=40*0,0025/0,01=10В/м

Объяснение:

Надо перевести сантиметры в метры