Напруженість електричного поля точкового заряду в точці А в 4 рази менша за напруженість у точці В.

Що можна сказати про відстані від точкового заряду до зазначених точок"

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.
E=  \frac{k|q|}{ r^{2} }  \\ 
 \frac{E}{4}= \frac{k|q|}{4 r^{2} } = \frac{k|q|}{ (2r)^{2} }  \\ 
r1=2r