Знайти об'єм бетонної плити , вага якої становить 25кН​


Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Саня.

Дано:

Р = 25 кН

ρ = 2300 кг/м³

g = 10 Н/кг

---------------------

V - ?

СИ:

P = 25000 H

Решение:

1) Масса плиты:

P = mg ⇒ m = P/g

m = 25000 H / 10 Н/кг = 2500 кг

2) Объём плиты:

m = ρV ⇒ V = m/ρ

V = 2500 кг / 2300 кг/м³ ≈ 1,09 м³

Ответ: V ≈ 1,09 м³