Чи може частинка мати електричний заряд, що дорівнює – 27*10^(- 13) Кл? Знак - це підведення до

степені, в дужках значення степеніЯкого значення набуває число N? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q = - 27·10⁻¹³ Кл   - заряд тела

e = - 1,6·10⁻¹⁹ Кл - заряд электрона

_________

N - ?

N = q / e = - 27·10⁻¹³ / (- 1,6·10⁻¹⁹) = 16 875 000