Чи може частинка мати електричний заряд, що дорівнює - 27*10^(- 13) Кл? Знак ^ це підведення до

степені, в дужках значення степені . Якого значення набуває число N?

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Даша.

Ответ:

Объяснение:

Q=27*10^-13 кл

N- ?

N=27000000*10^-19/1,6*10^-19=16875000 - целое число

значит такой заряд может быть