ЕРС змінного струму задана рівнянням е-100 sin20Пt. Визначте частоту й період струму.Помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.

Ответ:

0,1 с     10 Гц

Объяснение:

Из уравнения ω=20*π

ω=2*π/T=20*π

T=0.1 c

v=1/T=1/0.1=10 Гц

==================