Вухо людини здатне сприймати звукові коливання з частотою від 16 до 20000 Гц. Який діапозон довжин

звукових хвиль здатна сприймати людина при швидкості звуку 340 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Ответ:

Объяснение:

дано v1=16 Гц

v2=20 000 Гц

V=340 м/с

λ- ?

V=λ*ν

λ1=340/16=21.25 м

λ2=V/ν2=340/200 000=1,7 мм