(на 9 балів) Щоб стиснути пружину на 5 см, треба прикласти силу 120 H. Яку силу треба прикласти

до пружини, щобстиснути й на 4 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Огалев Олег.

Ответ:

96 H

Объяснение:

x1=5 см   F1=120 H    x2=4 см   F2=?

===

k=F1/x1=F2/x2

F2=F1*x2/x1=120*4/5=96 H

=====================