Пружину жорсткістю 50 Н/м розтягують силою 2 Н. Видовження пружини становить.... а) 4смб) 25 смв)

100см​

Ответы на вопрос

Отвечает Bobnyuk Jana.

Ответ:

Дано:

k=40H/м

Δx=1.5см=0.015м

Найти:

F-?

Решение:

F=Δx*k=0.015*40=0.6H

Ответ: 0.6H

Объяснение: