7. І під час переміщення сталевих листів по сталевих напрямкахдокладають кг силу тяги 52

кгВизначте коефіцієнт тертя,якщо маса листів дорівнює 40 т.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляевский Роман.

Ответ:Fтр=k*N=k*mg=0.2*30*10=60 H

Объяснение: