тіло массой 2,4 за 6 секунд набрала швыдкисть 24 метра в секунду під дією сили 1,6 Н Чому дорівнює

початкова швиткість тіла​

Ответы на вопрос

Отвечает Креческу Андрей.

m=2,4 кг

t=6 с

v=24 м/c

F=1,6 H

v₀-?

a=F/m

a=(v-v₀)/t

⇒  F/m = (v-v₀)/t

v-v₀ = Ft/m

v₀ = v - Ft/m

v₀ = 24 - 1,6*6/2,4 = 24-4 = 20 м/c