В однорідне магнітне поле індукцією 7 мТл електрон влітає зі швидкістю 3⋅10^6 м ⁄с перпендикулярно

до ліній магнітної індукції поля. Визначте силу, яка діє на електрон, і радіус його траєкторії.

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

В = 10 мТл = 0,01Тл

W =3,5*10 ^{-15}W=3,5∗10−15 Дж

q=1,6*10 ^{-19}q=1,6∗10−19 Кл

m=9*10 ^{-31}m=9∗10−31 кг

\alpha =α= 90°

R - ?

F=qvBsin \alphaF=qvBsinα , sin 90° = 1

F=qvBF=qvB

F=maF=ma ,  a= \frac{v ^{2} }{R}a=Rv2

qvB =\frac{mv ^{2} }{R}qvB=Rmv2

R= \frac{mv}{qB}R=qBmv

W= \frac{mv ^{2} }{2}W=2mv2

v= \sqrt{ \frac{2W}{m} }v=m2W

R= \frac{m \sqrt{ \frac{2W}{m} } }{qB} = \frac{ \sqrt{ \frac{2Wm ^{2} }{m} } }{qB} = \frac{ \sqrt{2Wm} }{qB}R=qBmm2W=qBm2Wm2=qB2Wm

R= \frac{ \sqrt{2*3,5*10 ^{-15}*9*10 ^{-31} } }{1,6*10 ^{-19} *0,01} =0,05R=1,6∗10−19∗0,012∗3,5∗10−15∗9∗10−31=0,05 м

Объяснение:

это провальный ответ:)