ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! Два резистори 5кілоОм та 20кілоОм , з'єднанні паралельно,сила струму в

колі першого резистора 50міліАмпер .Визначити силу струму в полі другого резистора ,силу струму до розгалуження та напругу в колі..Дано і розв'язок!

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Даша.

Ответ:

Объяснение:

R1=5*10^3 Ом    R2=20*10^3 Ом    I1=50*10^-3 A   I2=?   I=?   U=?

===

U=U1=U2=I1*R1=50*10^-3*5*10^3=250 B

I2=U2/R2=250/(20*10^3)=12.5*10^-3 A (12.5 мА)

I=I1+I2=(50+12.5)*10^-3=62.5*10^-3 A     (62,5 мА)

==============================