Тіло масою 20 кг ковзає горизонтальною поверхнею під дією сили 40 H, спрямованої у напрямку руху.

Визначити прискоренняруху тіла, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,15.​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 20 кг

F = 40 Н

μ = 0,15

___________

a - ?

Запишем II закон Ньютона:

m·a = F - Fтр

m·a = F - μ·m·g

Ускорение:

a = F / m - μ·g

a = 40 / 20 - 0,15·10 = 2 - 1,5 = 0,5 м/с²