Який заряд проходить через нагрівальний елемент електричного паяльника опором 440 Ом протягом 1 хв,

якщо він увімкнений у мережу з напругою 220В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимонин Никита.

Ответ:

30 Кл

Объяснение:

I= p/t;I=V/R → p/t=V/R ; p=Vt/R=(220 В × 60 с)/(440 Ом)=30 Кл