ДАЮ 100 БАЛОВ. ЗА " МНЕ ЛЕНЬ" БАЛЫ НЕ ДАЮ!!! Оля і Марина вирішили подорожувати містом на

велосипедах. Спочатку дівчата проїхали 10,9 км за 33 хв. Потім 3,7 км їм довелось пройти пішки зі швидкістю 5 км/год. І нарешті останню частину шляху друзі подолали за 5,2 год, рухаючись зі швидкістю 12 км/год. Дай відповіді на запитання. (Якщо потрібно, округлюй результати обчислень до сотих) 1) Який шлях подолали Оля і Марина? Відповідь: км = м. 2) Скільки всього часу потратили друзі на подорож? Відповідь: год = хв. 3) Якою була середня швидкість дівчат на всьому маршруті? Відповідь: км/год = м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Горох Захар.

Объяснение:

1) •5,2×12=62,4

•10,9+3,7+62,4=77км

•77км=77000м

2)•3,7÷5=0,74 год

•33хв=0,55год

•0,55+0,74+5,2=6,49

•6,49год=389,4с

3)•77÷6,49=11,86км/год

•11,86км/год=3,29м/с