Якою є висота гасу(800кг/м³)в посудині,якщо тиск гасу на дно посудини становить 1600Па? Відповідь

подати в сантиметрах, g=10м/с²

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Евгений.

P=ρgh

h=P/ρg

h=1600/800*10=0.2 м