Задача. Під час перенесення заряду 120 Кл з однієї точкиелектричного кола до іншої за 8хв

виконано роботу 600 Дж.Визначте напругу і силу струмуВ колі.срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Кораблёва Валерия.

Ответ:

I=0.25 A; U=5 В

Объяснение:

1) I=\frac{q}{t}

I=\frac{120}{480}=0,25 A

2) U=\frac{A}{q}

U=\frac{600}{120}=5 В