З яким прискоренням рухається вагонетка масою 125 кг під дією сили 0,25 кН ?


Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Дмитрий.

Дано:

m = 125 кг

F = 0,25 кН = 250 Н

-----------------------------

а - ?

а = F / m = 250 / 125 = 2 м/с^2